II Rajd Youngtimer Warsaw “Na Zakończenie Sezonu” 21.10.2017

Dodano 09-10-2017

Sezon 2017 przechodzi do historii i jak za każdym razem mija on szybciej niż każdy się spodziewał. Ten rok cyklicznych spotkań klasycznej motoryzacji w Warszawie zakończymy jednak trochę inaczej!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie jaką przygotowaliśmy dla Was wspólnie z Warszawa Inaczej!

Szykujemy dla Was niezwykle ciekawy rajd turystyczny/nawigacyjny, który będziecie mogli przejechać swoim klasykiem wraz z pilotem albo całym samochodem pilotów :)

Będzie to z pewnością świetna okazja, żeby wspólnie z nami pożegnac mijający sezon, a także świetnie się zabawić podczas przejazdu trasy z itinererem strzałkowym i wieloma zadaniami po drodze!

Ze względów technicznych ilość załóg, która będzie mogła wziąć udział w Rajdzie będzie ograniczona.

Na mecie rajdu odbędzie się luźne, nieformalne spotkanie zarówno dla tych, którzy będą brać udzial w zabawie oraz tych, którzy przyjadą na kawę i pogaduchy ;)

W cenie wpisowego będzie:
– pamiątkowa wlepka,
– materiały rajdowe (opis trasy tzw. itinener, karta z pytaniami, karta drogowa oraz numer startowy),
– kupon na Pętko u OSP Podpalacz (jedno duże na auto, można spokojnie podzielić na dwie osoby) do odebrania na mecie Rajdu na Polfie.

Bardzo prosimy, żeby wpisowe opłacić w miarę niezwłocznie- zdecydowanie ułatwi nam to prowadzenie zapisów.

Liczba załóg mogących wziąć udział w Rajdzie to tylko 50 ale zrobimy też listę rezerwową i postaramy się żeby 10-15 załóg z tej listy również pojechało Rajd.

Start Rajdu przeznaczony jest tylko dla Uczestników i Załóg z listy Rezerwowej.

Meta Rajdu na parkingu Polfy Tarchomin będzie dostępna dla wszystkich od godziny 13:00. Tam też odbędzie się luźny spot żegnający sezon 2017, będą też foodtrucki i kawa.

Dla najlepszych będą oczywiście wypasione nagrody, a
tym, którym nie uda się zapisać na Rajd, ale będą ciekawi jak to wszystko wygląda udostępnimy materiały do pobrania i przez całą zimę będzie można pojechać e-rally i wysłać do nas wypełnioną kartę odpowiedzi! Dla najlepszych oczywiście też znajdą się upominki ;)