Mała zmiana w harmonogramie spotów w sezonie 2014

Dodano 19-05-2014

Po długich przemyśleniach, analizach i rozmowach możemy uznać, że dojrzeliśmy do tej decyzji. Zmieniamy jeden z dni naszych cyklicznych spotkań. Od tej pory to co działo się w czwartki będzie odbywało się w środy. Cała reszta pozostaje bez zmian.

DSC_6347 DSC_6448

Powód tej decyzji powinien być Wam znany. Po prostu zbyt dużo dzieje się “złego” podczas czwartkowych wieczórów w okolicy PKP Stadion. Odkąd zamknięto wszystkim dobrze znane miejsce, a znakomita większość warszawskich uplalaczy “odnalazła” ogromną przestrzeń pod Stadionem, nasze spoty pozbawione zostały klimatu. Widywaliśmy zbyt wiele postronnych osób, z racji dużej ilości innych spotów nasze klasyki mieszały się z normalnymi autami. Doszły nas również słuchy, że Youngtimer Warsaw to nie spotkania dla miłośników yong- i old- timerów, a jakieś luźne spotkania motoryzacyjne. Nie chcemy żeby tak było, od początku naszym założeniem było łączenie wszystkich, którzy kochają stare samochody.

Mamy nadzieję, że informacja wszystkich zainteresowanych szybko obiegnie, a spoty odzyskają swój magiczny charakter. Oczywiście niedzielne spotkania nie zmieniają się, wszystko zostaje po staremu

Do zobaczenia pod Stadionem w środę !

sroda