Rozpoczęcie Sezonu Cyklicznych Spotkań 2018

Dodano 06-03-2018

Już po raz 7-my w naszej historii mamy zaszczyt zaprosić Państwa na uroczyste Rozpoczęcie Sezonu Cyklicznych Spotkań inicjatywy Youngtimer Warsaw.
 
Jakiś czas temu, tworząc pierwszą imprezę pod szyldem YW założyliśmy sobie, że z roku na rok będziemy podnosić poprzeczkę i stawiać przed sobą coraz większe wymagania. Naszym głównym celem jest dostarczyć wspaniałej Społeczności Youngtimer Warsaw największy i najlepszy event poświęcony klasycznej motoryzacji w tej części Kraju.
 
Stawiamy na sprawdzony format imprezy oraz przyjazny klimat, który towarzyszy naszym imprezom od kilku lat. Duże, zorganizowane spotkanie wszystkich pasjonatów klasycznej i zabytkowej motoryzacji na specjalnie przygotowanym terenie ale tym razem wzbogacone o kilka nowych rozwiązań, które uprzyjemnią Wam wspólne witanie nowego sezonu.
 
Całe Wydarzenie poprowadzi znany z anteny TVN Turbo, a także z zamiłowania do klasycznej motoryzacji Patryk Mikiciuk!!
 
Impreza odbędzie się już 8 kwietnia 2018 roku o godzinie 12.00 na terenie Autodromu Bemowo zlokalizowanego przy ulicy Powstańców Śląskich 127 pod honorowym patronatem Prezesa Automobilklubu Polski.
 
Podczas trwania eventu będzie można zaprezentować swój pojazd pod sceną i podzielić się ze wszystkimi swoimi odczuciami i przygodami z użytkowania klasyka.
 
Wydzielimy również specjalną strefę Kup-Sprzedaj Klasyka, gdzie wszyscy chętni będą mogli, zupełnie bezpłatnie, wystawić swoje auto na sprzedaż, a potencjalni kupujący nawiązać kontakt ze sprzedającymi i to bez żadnej prowizji z naszej strony.
 
Przez cały czas trwania Imprezy będzie przeprowadzana zbiórka darów dla najbardziej potrzebujących. Jesteśmy aktualnie na etapie ustalania co i dla kogo będzie odpowiednie, a o szczegółach będziemy informować na bieżąco na stronach wydarzenia.
 
Specjalnie wybrana komisja sędziowska jak zawsze wybierze i nagrodzi bogatymi pakietami nagród najciekawsze i najfajniejsze auta w 6 kategoriach:
– TOP3 Auto Seryjne,
– TOP3 Auto Zmodyfikowane,
– TOP3 Felga,
– TOP3 Kołpak.
– TOP3 Freshtimer.
 
Publiczność, która zdecyduje się odwiedzić nas na piechotę, otrzyma możliwość w głosowaniu Najładniejsze Auto Publiczności, a wśród wszystkich głosujących rozlosujemy 3 pakiety nagród (m.in podwójne zaproszenia na Tragi Oldtimer Warsaw Show w Nadarzynie 12 i 13 maja br.)
 
Internetowy formularz rejestracji, a także moduł zakupu biletów znajdziecie poniżej:
 
Dla Uczestników wjeżdżających pojazdem:
Dla Publiczności:
 
Sprzedaż biletów i formularz ruszy 7 marca o godzinie 12.00 i zakończy się 7 kwietnia również o 12.00.
 
Bilet wjazdu przy rejestracji online kosztuje 50 PLN / samochód, bez względu na ilość osób znajdujących się na pokładzie. Po skasowaniu wydrukowanego przez Was biletu otrzymacie pakiet wjazdowy:
– pamiątkową wlepkę,
– plakat do garażu,
– limitowaną smyczkę Youngtimer Warsaw
– a także możliwość wystawienia samochodu na sprzedaż, możliwość prezentacji samochodu pod sceną i krótką rozmowę z Patrykiem Mikiciukiem oraz możliwość wygrania cennych nagród i pucharów.
 
Wjazd w dniu imprezy, po rejestracji na bramie będzie kosztował 60 PLN/auto ale pozbawiony jest pakietu startowego i możliwy tylko dla samochodów wyprodukowanych do 1993 roku włącznie. Wymóg rocznika spowodowany jest tylko i wyłącznie tym, że to nie my będziemy stać na bramce, tylko zewnętrzna firma, która nie będzie miała w zakresie swoich obowiązków, rozpatrywanie czy dany samochód, który nie zarejestrował się online, może wjechać. Jeśli Twoje auto jest młodsze, ale wciąż w klimacie to wyślij zgłoszenie przez internet- zajmuje to tylko 5 minut, a my mamy czas, żeby je rozpatrzyć i umożliwić Ci bezstresowy wjazd na Rozpoczęcie i miłą zabawę.
 
Jak zawsze towarzyszyć nam będzie strefa Foodtrucków, gdzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Będą to zarówno stali bywalcy naszych spotów jak i nowe smaki. W strefie tej znajdziecie:
OSP Podpalacz
Kaff and Race
Burger Truck
– …
 
Równolegle do naszego Rozpoczęcia odbywać się będzie Rajd Matka Siedzi z Tyłu – I runda MOWPZ PZM, a wręczenie nagród będzie połączone z ogłoszeniem wyborów najciekawszych aut z imprezy.
 
Dzięki niezwykłej determinacji i konsekwencji do założonego celu z dumą możemy Was zaprosić na największe, jak do tej pory, Rozpoczęcie Sezonu w Polsce!
 
Podglądajcie na bieżąco stronę naszego wydarzenia, a także FB i Instagram aby być na bieżąco, ze wszystkimi informacjami.
 
SPONSORZY:
Shiny Garage
Krown Polska – zabezpieczenia antykorozyjne
– …
 
PATRONAT MEDIALNY:
Magazyn Classicauto
Rock Radio
 
Partnerzy:
Automobilklub Polski
Komisja Pojazdów Zabytkowych Automobilklub Polski
Stado Baranów
 
Do zobaczenia w niedzielę!
 
foto: GiiFOTO

 

 

 

Bilet Uczestnik (wjeżdżam na teren imprezy samochodem)

Bilet Odwiedzający (Publiczność)