Warsaw Moto Show 2017

Dodano 24-10-2017

W najbliższy weekend od 27 do 29 października 2017 zapraszamy serdecznie wszystkich do odwiedzenia hal targowych Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie! Odbędzie się tam III edycja międzynarodowych targów motoryzacyjnych Warsaw Moto Show 

Będzie to ogromne święto dla wszystkich fanów motoryzacji i obowiązkowy punkt do wpisania na “listę do zrobienia”. Organizatorzy zapowiadają, że będzie to czołowe wydarzenie motoryzacyjne nie tylko w Polsce ale i w Europie!

Podczas trwania wystawy zostaną zaprezentowane pojazdy w kilku obszarach tematycznych m.in: samochody nowe, samochody luksusowe, pojazdy rajdowe i wyścigowe. Oprócz tego coś dla siebie znajdą również miłośnicy detailingu, motorsportu, tuningu, car-audio i akcesoriów samochodowych.

Do tego specjalne strefy: Kobiety w motorsporcie, Tuningu, Super i Hipercarów czy też Symulatorów spowodują, że nikt podczas tego weekendu nie będzie się nudził

My również meldujemy się na Targach wraz ze swoją marką odzieżową Youngtimer Wear i kilkoma nowościami na sezon 2017/2018!

Do zobaczenia!