Youngtimer Wear Motorsport

Dodano 27-02-2017

Pod koniec 2016 roku, nasza najnowsza kolekcja odzieżowa sygnowana logiem Youngtimer Wear ujrzała światło dziennie. Tym razem zrealizowaliśmy pomysły, które od dawna chodziły nam po głowie. Gdzie występowała silniejsza wieź człowieka i maszyny jeśli nie na torze wyścigowym kilkanaście lat temu?


Youngtimer Wear #Motorsport to również próba przeniesienia emocji i pasji jaka towarzyszy wszystkim związanym ze sportem motorowym. To powrót do czasów, gdzie na torze była tylko maszyna i człowiek- bez zbędnych systemów, elektroniki i wymagań ekologicznych. Najmocniejsza więź: człowieka z maszyną niczym nie skrępowana i nie zagłuszona.

Liczne nawiązania do symboli wyścigowych- wieńce laurowe i wzory z flag startowych jednoznacznie dają do zrozumienia o co nam wszystkim chodzi.

Całość podczas mini sesji z genialnym Grześkiem znanym jako GiiFOTO prezentowała się następująco: motorsportedit3

mixed6

Przy tworzeniu tej kolekcji, tak jak w przypadku pozostałych naszych produkcji, kierowaliśmy się jakością. Naszym celem jest dostarczenie Państwu produktu możliwie najwyższej jakości. Wszystkie nasze bluzy szyjemy z dzianiny heavy jersey o gramaturze 340g/m2. Ponadto, kroje odzieży wybraliśmy i dopasowaliśmy indywidualnie, żeby zaspokoić najbardziej wymagających klientów. Nie ma możliwości, że krój naszych bluzy czy też koszulek będzie taki sam jak gotowych projektów, od których roi się w internecie. Do produkcji podchodzimy indywidualnie, ponad wszystko stawiając jakość, a nie ilość. Powoduje to, że ilość dostępnych pozycji w naszym sklepie zmienia się dość szybko, a ograniczona ilość danego wzoru dość szybko się wyprzedaje.

Już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego: www.youngtimerwear.com

IMG_0529

Uzupełnienie kolekcji o nowe wzory T-Shirtów nastąpi już 22 kwietnia podczas Rozpoczęcia Sezonu Cyklicznych Spotkań Youngtimer Warsaw, na Torze Żerań FSO.