Youngtimer Wear X Automotive Apparel

Dodano 05-04-2014

Od jakiegoś czasu w sieci, głównie na facebooku, pojawił się tajemniczy profil: Youngtimer Wear X Automotive Apparel. O co w tym wszystkim chodzi? 
filosofia01G kopiaYoungtimer Wear to nowa marka odzieżowa na polskim rynku. To całkiem nowe, świeże spojrzenie na styl i ubiór miłośników klasycznej motoryzacji w Polsce. Każdy właściciel starszego auta, miłośnik klasycznej motoryzacji lub po prostu entuzjasta youngtimerów powinien znaleźć tu coś dla siebie. 
wstawkaYoungtimer Wear to nasza autorska marska. Wychodzimy poza schemat i robimy coś, czego w Polsce jeszcze nikt nie zrobił. Brak krzykliwych i wulgarnych napisów, nienarzucające się wzory, przyjemny odbiór i wysoka jakość to cele jakie sobie postawiliśmy. Każdą koszulkę, a w przyszłości nie tylko, cechuję wysoka jakość.
Trochę faktów:

– indywidualne, szyte ręcznie w Polsce koszulki,  
– przedłużany dół, dopasowane rękawy i krój typu “slim fit”, 
– najwyższa jakość bawełny, 
– gramatura 180 gr/m2,
– liczne aplikacje Youngtimer Wear, 
– nieszablonowe wzory,  

Jednostkowa cena każdej koszulki, bez względu na rozmiar to 59 PLN 

Jak nasze ubrania prezentują się w użyciu? Poniżej kilka fotek z lookbooka Youngtimer Wear : 
1

23

4 5 6

 

3 kopiaWszystkich chcących być na bieżąco z nowościami od Youngtimer Wear zapraszamy na profil na facebook’u: Youngtimer Wear.  

Sprzedaż koszulek, a zarazem premiera marki będzie miała miejsce na tegorocznym Rozpoczęciu Sezonu YW, a także na cyklicznych spotach.
Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę oraz e-mail: youngtimerwear@gmail.com !