Cykliczne Spotkania Klasycznej Motoryzacji Fundacji Youngtimer Warsaw

Od 2011 roku organizujemy w Warszawie regularne spotkania dla wszystkich miłośników klasycznej motoryzacji. Są to wydarzenia otwarte i dostępne dla szerokiej publiczności jednakże mają swoje zasady, a także regulamin. Od 7 lat miejscem spotkań są błonia PGE Narodowego, a na ich organizację uzyskujemy odpowiednie zgody i umowy z Zarządcą terenu. 

Przez ten czas wytworzyła się zaangażowana społeczność ludzi związanych z Youngtimer Warsaw, a wydarzenie to urosło do rangi największego w kraju. Od początku kierujemy się zasadami dostępności dla wszystkich ale również dbaniem o porządek i kulturę na miejscu. Naszym celem jest tworzenie spokojnej i rodzinnej atmosfery gdzie każda grupa wiekowa będzie mogła czuć się bezpiecznie i miło spędzić czas. 

W 2022 roku odbyło się 17 takich spotów, gdzie w sumie pojawiło się prawie 5000 samochodów co średnio daje 371 klasycznych aut w każdą środę w sezonie. Wydarzenia są bezpłatne zarówno dla Uczestników jak i odwiedzających, a na miejscu oprócz niezliczonej ilości kultowych aut znajduje się również strefa gastronomiczna, z wybranymi przez nas i sprawdzonymi foodtruckami, a także toaleta. 

Wszystkie informacje odnośnie sezonu 2023 dostępne są po kliknięciu obrazka powyżej!