Wsparcie finansowe Fundacji Youngtimer Warsaw

Wszystkie wydarzenia w sezonie letnim są bezpłatne zarówno dla Uczestników jak i Odwiedzających, a fundacja jest organizacją non-profit i nie generuje zysku. Utrzymujemy swoje funkcjonowanie dzięki Waszym darowiznom (jednorazowym czy poprzez portal Patronite) oraz dzięki współpracy ze Sponsorami.

W tym roku uruchomiliśmy możliwość przyjmowania 1,5% z podatku dochodowego za 2023 rok

Jedyne co trzeba zrobić to podczas wypełniania formularza PIT wpisać numer
KRS: 0000270261
Kwotę 1,5%
oraz poniższy cel szczegółowy:
Youngtimer Warsaw 16224

Już teraz serdecznie Wam dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę i bardzo zachęcamy do przekazania informacji swoim księgowym oraz osobom, które będą rozliczały za Was podatek.

Przekazując 1,5% decydujecie, że część Waszego podatku, który i tak musicie zapłacić nie trafi do Skarbu Państwa tylko do wybranej przez Was organizacji 🙂

Szukasz innych form przekazania wsparcia? 

  • Przelew z konta: odbiorca Fundacja Youngtimer Warsaw Nest Bank 25 1870 1045 2078 1072 5276 0001

Tytułem: darowizna na cele statutowe w zakresie organizacji cyklicznych spotkań klasycznej motoryzacji ( darowiznę będziesz mógł odliczyć od podatku za 2023 rok, do 6% Twojego dochodu, a Osoby prawne w CIT mogą odliczyć do 10%)

Nie możesz teraz pomóc finansowo? TO PODAJ DALEJ INFO 

Niech ta wiadomość dotrze do jak największej liczby osób! Im większe otrzymamy od Was wsparcie tym łatwiej będzie nam działać i planować już nie tylko kolejny sezon ale i następne lata!