Youngtimer Kawa i Samochody 2022

Korzystając z „okienka pogodowego” w ubiegłą środę postanowiliśmy zorganizować imprezę w stylu Cars&Coffe w okolicach PKP Warszawa Powiśle. Wydarzenie to zwiastuje niejako „rozpoczęcie sezonu” na niedzielne spotkania właśnie w tym miejscu ale w edycji na 2022 rok będzie miało nieco inny wymiar… 

Jak zapowiadaliśmy na stronie wydarzenia na Facebooku wracamy do niedzielnych spotkań na Powiślu i łącznie ze środami pod PGE Narodowym będziemy się widywać 2 razy tygodniu (jak za starych dobrych czasów). W związku z tym, że Powiśle ma bardzo ograniczony zasób wolnych miejsc ale za to ma niepowtarzalny klimat postanowiliśmy nieco zmienić charakter tego wydarzenia.

Odchodzimy od idei masowego zjazdu wszystkich na raz na godzinę 18:00, a zamiast tego proponujemy Wam całodniowe wydarzenie w okolicach Mostu Poniatowskiego. Tym razem to od Was będzie zależeć czy pojawicie się punktualnie o 12:00 na kawę, czy przyjedziecie na obiad z rodziną, a może po prostu wpadniecie wieczorem żeby naładować akumulatory przed nachodzącym tygodniem. 

Jedno jest pewne: nowa formuła spotkań będzie wymagała trochę przyzwyczajenia ale daje też większe możliwości, a przede wszystkim pozwala uniknąć paraliżu okolicy ze względu na niezliczoną ilość samochodów. Chcielibyśmy, żeby niedziele na Powiślu stały się czymś naturalnym dla wszystkich zapaleńców motoryzacyjnych i żeby zawsze dało się tam kogoś spotkać i pogadać. 

Wracając do tematu pierwszej Kawy i Samochodów w tym sezonie to wyszło jak zawsze świetnie. Po raz kolejny udało się wstrzelić z pogodą. Dopisali zarówno Uczestnicy jak i fotografowie. Oczywiście sama impreza ma charakter luźnego i nieformalnego spotkania, a na dodatek odbywa się w przestrzeni publicznej. Nie ma więc mowy o żadnej selekcji czy ogrodzeniu więc w tym wypadku zdajemy się jedynie na wyczucie przyjeżdżających. 

Zobaczcie zdjęcia od Rafała Kaczmarka aka Autophotomotive 

Tym razem na Powiśle wpadł również Tomek Dąbrowski, który pierwsze zdjęcia naszych spotów robił lata temu jeszcze Na Skarpie. Poniżej znajdziecie galerię właśnie od niego, a jeśli jeszcze Wam mało to zaglądajcie śmiało na stronę Wydarzenia na FB do zakładki dyskusja: LINK