Targi Pojazdów Zabytkowych - Auto Nostalgia 2022

Ten rok zdecydowanie będzie rokiem powrotów ulubionych imprez branżowych. Do kalendarza kwietniowych wydarzeń powróciły znane i lubiane Tragi Pojazdów Zabytkowych- Auto Nostalgia 2022. 

Impreza z długoletnią tradycją (w 2011 roku, chyba na pierwszej edycji, jeszcze na halach przy Marsa organizowaliśmy nieśmiałe spotkanie czegoś co później nazwaliśmy Youngtimer Warsaw). Tym razem organizator, Grupa Międzynarodowe Targi Poznańskie na lokalizację wybrała hale EXPO XXI przy Prądzyńskiego w Warszawie. Jak wiemy, ostatnie dwa lata dość sporo pozmieniały na Świecie i z szerokiego wyboru miejsc na tego typu przedsięwzięcia nie zostało zbyt wiele. 

Sama impreza odbywała się równolegle z dwoma innymi targami (szkół i mieszkań), co powodowało lekkie zamieszanie, zwłaszcza w dzień montażu stoisk ale napawało to optymizmem gdy zaczynaliśmy myśleć o frekwencji. 

Z godnie z naszą niepisaną tradycją ponownie zaprezentowaliśmy stanowisko tematyczne, gdzie motywem przewodnim tym razem był szeroko rozumiany OFF-ROAD.  Amerykański gwiazdor Jeep Wrangler YJ został otoczony przez brytyjskie konstrukcję- począwszy od Land Rovera Serii IIa, przez Defendera 90 aż po protoplastę luksusowych SUV’ów czyli Range Rover’a Classic’a (zarówno w wersji 3 jak i 5 drzwi). 

O zdjęcia naszego stoiska w szczegółach zadbał Michał Borowski: 

Samo wydarzenie miało dla nas jeszcze jedno- bardzo ważne znaczenie. To właśnie na dzień targów zaplanowaliśmy akcję informacyjną o podjęciu przez nas bardzo kluczowych decyzji dla projektu Youngtimer Warsaw. Początkowo na stoisku, poprzez rozmowy z Wami, a także przygotowane materiały, następnie w mediach społecznościowych oświadczyliśmy, że wreszcie posiadamy osobowość prawną i od 31 marca jesteśmy Fundacją Youngtimer Warsaw. Oprócz tego uruchomiliśmy platformę umożliwiającą Wam- Entuzjastom tego co robimy możliwość dobrowolnego wsparcia nas niedużą kwotą. Do tego własnie służy konto na Patronite

O całym projekcie informujemy już Was teraz na bieżąco, a szczegóły takie jak cele statutowe, czy dane kontaktowe znajdziecie bez trudu na tej stronie. Jeśli jednak coś pozostaje niejasne to prosimy o kontakt! 

 

Teraz czas na relację zdjęciową z Auto Nostalgia 2022, którą dostarczył Sebastian Tuszyński Fotografia