Rozpoczęcie Sezonu: Pierwszy Cykliczny Spot w 2022 roku!

zdjęcie Rafał Kaczmarek (Autophotomotive)
zdjęcie Rafał Kaczmarek (Autophotomotive)

W środę oficjalnie rozpoczęliśmy sezon Cyklicznych Spotkań Klasycznej Motoryzacji Fundacji Youngtimer Warsaw. Dopisali zarówno Uczestnicy, Odwiedzający, a także pogoda, Fotografowie, foodtrucki jak i również Obsługa Porządkowa.

Serdecznie dziękujemy Wam za tak liczne przybycie. Nie będziemy pisać, że frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania (bo tak jest co roku) ale tym razem, to już była jakaś magia. Nadal nie do końca jesteśmy w stanie uwierzyć, że w „zwykły” dzień w środku tygodnia taka ilość Właścicieli klasyków postanowi spotkać się w jednym miejscu i w jednym czasie.

fot. Mały_PRL

Na osobne słowa uznania zasługuje również ekipa Dzień Z Klasykiem / Inwestuj w klasyka, która oprócz wsparcia naszej Organizacji postanowili dać Wam możliwość poczucia na własnej skórze klimatu amerykańskich muscle car’ów. Jak się później okazało- z dość kosztownym skutkiem…

_DSC6536
fot. Sebastian Tuszyński Fotografia

Wracając do tematu miejsca to właśnie wczoraj zaprezentowaliśmy Wam naszą wizję i pomysł na układ, rozmieszczenie i parkowanie wozów na kamyczkach. Dzięki wsparciu jakie uzyskaliśmy od Patronów udało się sfinansować minimalną część potrzebnych rzeczy do poprowadzenia tej imprezy w kierunku w jakim chcielibyśmy żeby to podążało. Wciąż jednak mamy świadomość, że można to wszystko robić jeszcze lepiej, sprawniej i z większym komfortem dla Was. Widzimy co się działo i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jest opcja zrobić dwie bramy wjazdowe, a zamiast jednego WC zamówić 2 czy nawet 4 kabiny, postawić dodatkowe osoby na drugiej bramie, na skrzyżowaniu ulic zjeżdżając z Sokolej, żeby kierowała na objazd parkingu czy ustawić więcej osób do obsługi parkingu. Na to wszystko są nam jednak potrzebne dodatkowe środki finansowe…

280546325_1709238502755645_4648605343105089759_n
fot. Mały_PRL
_DSC6530
fot. Sebastian Tuszyński
 
Jest to 11 rok naszej działalności, z mini spotów na cargo czy na Skarpie zrobiło się wydarzenie ogólnopolskie i jeśli czujecie się częścią tego projektu, podoba się Wam to co robimy to będziemy Was niezmiennie zachęcać do wspierania. Okazuje się jednak, że nie wszyscy o tym wiedzą, że oprócz cyklicznego wsparcia na Patronite można również dokonywać jednorazowych wpłat bezpośrednio przelewem na dane jak poniżej: 

Fundacja Youngtimer Warsaw, Nest Bank 25 1870 1045 2078 1072 5276 0001 a w tytule wpisując „Darowizna” 

fot. Sebastian Tuszyński
Oczywiście to był dopiero początek! Przed nami cały sezon spotykania się pod szyldem Youngtimer Warsaw. Mamy masę pomysłów i propozycji i jeśli tylko uda się zrealizować choć część z nich to czeka Was niesamowity sezon. W zakładce SPOTY znajdziecie też już pełny plan na środowe spotkania na błoniach PGE Narodowego a także regulamin. Zachęcamy do lektury i do zobaczenia! Na stronie wydarzenia na Facebooku w zakładce „Dyskusja” pojawiają się już galerie zdjęć ze środy więc serdecznie zachęcamy do zaglądania również tam. Ogromne podziękowania dla Was wszystkich za przybycie, za cierpliwość, za wyrozumiałość i za to, że jesteście bo to właśnie Wy tworzycie Youngtimer Warsaw!
 
_DSC6514
fot. Sebastian Tuszyński
fot. Sebastian Tuszyński