Dzień Dziecka na Cyklicznym Spotkaniu Fundacji

W środę, 1 czerwca odbyła się się edycja specjalna naszego cyklicznego spotkania. W tym dniu postanowiliśmy uatrakcyjnić formułę spotu poprzez zorganizowanie dodatkowych atrakcji dla najmłodszych fanów klasycznej motoryzacji.

W godzinach 16:00-20:00 na Błoniach PGE Narodowego w ramach naszego spotkania, nieodpłatnie można było skorzystać z:

  • dmuchanej zjeżdżalni o wysokości 6 metrów, 
  • malowania buzi, 
  • brokatowych tatuaży, 
  • waty cukrowej, 
  • mega baniek mydlanych, 
  • waty cukrowej. 

Sądząc po uśmiechach najmłodszych i dość sporej kolejce to dodatkowe punkty cieszyły się dużą popularnością. Oczywiście jak zawsze na naszych spotkaniach panowała rodzinna, piknikowa atmosfera, a wszystko odbywało się przy sprzyjających okolicznościach pogodowych (co wcale nie było takie oczywiste, bo na kilka godzin przez rozpoczęciem imprezy przez Warszawę przeszła gwałtowna burza). 

Podczas wydarzenia po raz pierwszy przeprowadziliśmy jako Fundacja zbiórkę publiczną w celu pokrycia kosztów organizacji dodatkowych atrakcji, a także całej naszej działalności statutowej. Chcielibyśmy bardzo podziękować Wszystkim, którzy wsparli nas w tym dniu- to dla nas bardzo ważne. Zbudowanie odpowiedniego budżetu pozwoli nam swobodnie rozwijać formułę spotów, a także organizować kolejne imprezy na jeszcze wyższym poziomie. 

Jeśli ktoś z Was nie mógł pojawić się osobiście i zasilić puszkę na spocie, to nic straconego! Cały czas macie możliwość przekazać nam wsparcie, wystarczy przelew na poniższe dane: Fundacja Youngtimer Warsaw, Nest Bank 25 1870 1045 2078 1072 5276 0001 tytułem: darowizna na cele statutowe.

Przekazaną darowiznę można odliczyć od podatku (osoba fizyczna do 6% od dochodu, osoba prawna do 10% od dochodu).

Cieszymy się, że mogliśmy sprawić radość najmłodszym, a także umożliwić przyjazd uczestnikom razem ze swoimi pociechami. Serce rośnie bo na spotkaniach Youngtimer Warsaw zaczyna wychowywać się już drugie pokolenie miłośników klasycznej motoryzacji!