Śniadanie i Zabytki czyli ŚnG Classic x Youngtimer Warsaw

Tegoroczny sezon spotkań cyklicznych rozpoczęty w maju nieuchronnie zbliża się ku końcowi. Na podsumowanie tego co udało się wspólnie z Wami zrobić jeszcze przyjdzie czas ale teraz skupmy się na tym co przed nami. 

28 września odbędzie się ostanie Cykliczne Spotkanie Klasycznej Motoryzacji na Błoniach PGE Narodowego. Już teraz serdecznie zapraszamy do spędzenia tego środowego wieczoru wspólnie z Ekipą Youngimer Warsaw.

Jednakże nie będzie to nasze ostatnie słowo w temacie organizowania imprez jeszcze w tym roku. Dzięki współpracy z projektem Śniadanie & Gablota dostarczymy Wam na zakończenie sezonu, jeszcze jeden, zupełnie nowy event:

Śniadanie & Gablota Classic to nowy punkt w motoryzacyjnym kalendarzu imprez w Polsce. Postanowiliśmy iż razem pożegnamy ten jakże udany sezon 2022. Wydarzenie odbędzie się jesienią, jednakże zrobimy wszystko by było niezwykle kolorowo, ciekawie i … po naszemu – czyli elegancja z nutą szaleństwa. Albo może szaleństwo z odrobiną elegancji? Po prostu – wszystko co najlepsze z Cyklicznych Spotkań Klasycznej Motoryzacji Youngtimer Warsaw i Śniadania & Gabloty.

Jak sama nazwa wskazuje- gwoździem programu będzie właśnie możliwość wspólnej konsumpcji śniadania w niezwykle urokliwym otoczeniu. Na miejsce imprezy wybraliśmy Pałac Zegrzyński. To kameralne miejsce, które swoją historią, sięgającą pierwszej połowy XIX w., tworzy wyjątkową atmosferę. Neorenesansowy budynek otoczony 17ha parkiem wzniósł właściciel Zegrza hrabia Stanisław Krasiński. Ten wspaniały zabytek z pięknymi tradycjami, położony jest nad samym Zalewem Zegrzyńskim. To dogodna lokalizacja, w bliskiej odległości od północnych krańców Warszawy.

Miejsce to w swojej długiej i ciekawej historii gościło już kilka imprez motoryzacyjnych ale takiego przedsięwzięcia jak połączone siły Youngtimer Warsaw oraz Śniadania & Gablota jeszcze nie było. 

Już teraz zachęcamy Was do obserwowania oficjalnej strony wydarzenia na Facebooku: Śniadanie & Gablota Classic x Youngtimer Warsaw | 02.10.2022, Pałac Zegrzyński To właśnie tam będziemy publikować wszystkie szczegóły związane z niedzielnym śniadaniem!  

Zdjęcia: Autophotomotive i Marcin Klinger