Ostatnie Cykliczne Spotkanie Fundacji w sezonie 2022

Wszystko co dobre szybko się kończy, a tegoroczny sezon był dla naszej Organizacji pod wieloma względami wyjątkowy. W tym roku wreszcie udało się zarejestrować działalność jako Fundacja, a także wystartować z kontem w serwisie Patronite. Na podsumowanie tego co udało się zrobić poświęcimy osobny wpis, a już teraz przenieśmy się jeszcze na chwilę pod PGE Narodowy. 

W środę, 28 września 2022 roku odbyło się ostatnie w sezonie, Cykliczne Spotkanie Klasycznej Motoryzacji Fundacji Youngtimer Warsaw. Pogoda, jak to w Polsce, nie rozpieszczała ale po raz kolejny udało się trafić w „okienko pogodowe” i przy rozstawianiu rzeczy niezbędnych do przeprowadzenia imprezy pojawiło się przez chwilę słońce. Pracy było sporo, bo dzięki firmie Renta.pl na błoniach PGE Narodowego pojawił się jeszcze jeden maszt oświetleniowy.

Oprócz tego, na pamiątkę tego historycznego już sezonu postanowiliśmy wypuścić wlepkę-cegiełkę, z której dochód przeznaczyliśmy na finansowanie dalszej działalności. Projekt graficzny to dzieło Filipa, a przekaz był prosty i czytelny. Trzeba przyznać, że udało się uchwycić esencję spotkań pod szyldem YW idealnie

Samo spotkanie to już poziom, do którego zdążyliśmy się przyzwyczaić przez ten rok. Dzięki współpracy z Team Bołtowicz na miejscu nie zabrakło DJ-a, który umilał czas wszystkim zebranym, a oprócz tego można było zobaczyć i przymierzyć się do najnowszej Mazdy CX-60 w ramach startu programu Mazda Experience Days

W temacie wjeżdżających aut tym razem również nie było nudy. Pojawiło się dużo dobrej, klasycznej motoryzacji i ludzi pełnych pasji, którzy postanowili wspólnie z nami spędzić tą ostatnią środę września. To bardzo miłe uczucie, gdy co środę na Błoniach PGE Narodowego wsród tłumnie wjeżdżających aut udaje się zobaczyć coś po raz pierwszy. 

Spotkania w tym sezonie to również nieodłączny element gastronomiczny, a strefa foodtruckowa jest odwiedzana równie chętnie, jak właściwy parking z klasykami. Nie zabrakło kultowych już kiełb-dogów od ekipy z OSP Podpalacz, a także świetnych burgerów od Wehikuł Smaku Foodtruck

W trakcie trwania spotkania udało się nawet zrobić krótkie podsumowanie tego sezonu i osobiście podziękować wszystkim zaangażowanym w projekt Youngtimer Warsaw. Wideo bez problemu znajdziecie w naszych mediach społecznościowych. 

Raz jeszcze dziękujemy Wszystkim, za kolejny wspólny, przepiękny sezon Cyklicznych Spotkań Klasycznej Motoryzacji Fundacji Youngtimer Warsaw w 2022 roku!

Zdjęcia we wpisie dzięki uprzejmości Autophotomotive