Youngtimer Święta 2022 czyli wigilijne spotkanie i zbiórka prezentów

Tradycyjnie już przed samymi świętami Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy wigilijne spotkanie połączone ze zbiórką darów dla podopiecznych Domu Samotnej Matki i Dziecka „Nazaret” w Warszawie.  

Postanowiliśmy tym razem powrócić do formuły spotkania znanej z lat 2017 i 2018 czyli Powiśla. Ostatnie 3 edycje świątecznego spota odbywały się pod dachem NEO Garage. Trzeba przyznać, że mimo zalegającego śniegu pogoda okazała być dość łaskawa: było sucho i w miarę słonecznie. 

Przewijający się ostatnimi chwilami trend, zwłaszcza w zachodnich social mediach, jaki obserwujemy to przystrajanie klasyków w choinki na dachu i jazda nimi niezależnie od pogody. Trzeba przyznać, że uczestnicy niedzielnego spotkania umiejętnie podchwycili ten pomysł i na Powiślu mogliśmy zauważyć kilka ciekawie i klimatycznie przystrojonych samochodów. 

W tak magicznym czasie jakim są święta Bożego Narodzenia nie zapominamy o tych najbardziej potrzebujących. Jak co roku zbieraliśmy środki czystości, żywność z długim terminem przydatności do spożycia oraz słodycze. Jak zawsze też nie zawiodła youngtimerowa społeczność. Bez problemu udało się zająć całą podłogę w Fundacyjnym Busie paczkami od Was!

Jednak to nie był koniec dobrych uczynków w tym dniu. Na wszyskich zebranych na Powiślu czekała darmowa, gorąca herbata od Marcina z Kaff And Race. Raz jeszcze ogromnie dziękujemy za ten miły gest! 

Miło nam również poinformować, że to wyjątkowe spotkanie odwiedziła z kamerą ekipa Raportu TVN Turbo i przygotowała relację (nagranie do znalezienia na naszym Facebooku i Instagramie). My raz jeszcze pragniemy serdecznie podziękować Wszystkim, którzy pojawili się na Powiślu w tym dniu i przekazali prezenty. Wszystkie rzeczy zostały przez nas dostarczone osobiście zaraz po zakończeniu zbiórki. Pragniemy przekazać również ogromne podziękowania ze strony podopiecznych Domu Samotnej Matki i Dziecka! 

Wielkie dzięki za to ostatnie spotkanie w tym roku. Już teraz składamy Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w ciepłej i rodzinnej atmosferze, a także wymarzonych prezentów pod choinką! 

Zdjęcia: SCW Media, Mały PRL